Barbara Kowalik-KamińskaPsycholog

Barbara-Kowalik-Kaminska

Psycholog, absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS,specjalność psychologia kliniczna i zdrowia, w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Nastawieni na powrót do zdrowia

Certyfikowany terapeuta EMDR, członek Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR a także certyfikowany trener umiejętności społecznych TUS SST.

Na co dzień pracuje jako diagnosta i psychoterapeuta z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Swoją pracę poddaje regularnejsuperwizji. Rozwija swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.Jej zainteresowania kliniczne obejmują zagadnienia m.in. zaburzeń afektywnych i lękowychoraz zaburzeń odżywiania, a także nieprawidłowego kształtowania się osobowości.

contact details

Jacek Fitał Centrum Terapii, ul. Królewska 14, 00-065, Warszawa

Social Profiles

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z krótkiego formularza, aby przesłać zapytanie lub zgłosić problem do naszych specjalistów. Zawsze chętni do pomocy, odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.

Zostaw kontakt, my zajmiemy się resztą

Wysyłając swój e-mail lub numer telefonu zgadzasz się na politykę prywatności oraz akceptujesz RODO

Zostaw kontakt, my zajmiemy się resztą